poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Takie ładne foty IV

Niby główkę skromnie pochyla, a świeci na rabacie niczym słońce. Żonkil.

4 komentarze:

 1. dobrze mi się kojarzą, bo to ulubiony kwiat Szwedów, a uwielbiam ten kraj i bywać tam wiosną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też je lubię, ale wolę narcyzy, te z czerwono obwiedzioną trąbką. Włożyłam na pocieszenie po schrzanionej sesji z czwórką szczygłów (5 metrów, ale wiercenie się i wiatr - szlag!)

   Usuń
  2. oj jak ja Ciebie dobrze rozumiem ... ostatnio wielkim nakładem wysiłków i walki z bólem korzonkowym dotarłem do nowego dla mnie, ale naprawdę ukrytego bagna w lesie. Zejście do niego wiedzie po stromiznach, trzeba przedzierać się prze chaszcze i w ogóle. Dookoła pełno dzików a jak jak łamaga pozginany od bólu ... Usiadłem na brzegu. Po jakimś czasie siadało wokół mnie pełno śpiewającego ptactwa. Wszystko schrzaniłem :))) Inna sprawa, że to był wieczór, ciemno i te sprawy.

   Usuń
  3. Tym się właśnie charakteryzuja korzonki, kłopoty są przy schodzeniu a nie przy wchodzeniu. Niestety chrzanienie ciagle mi się zdarza przez ciągłą zmianę obiektywów. Mam kłopoty z ostrością w M 400mm, ale jak robić zdjęcia AF 300 kiedy stworzenia daleko. Dzisiaj np. horror. Przyleciało ptaszysko nad staw usiadło a AF szaleje na gałęziach. jak zmieniłam na M to "udała mi się" 1 fota. Prześlę Ci na FB bo jesteś specjalistą od drapoli, a ja nijak nie wiem co za jeden.

   Usuń